Pomagamy przełamać barierę językową w dogodnym dla ciebie miejscu i czasie!

Oferujemy kursy językowe online na wszystkich poziomach biegłości, przeznaczone zarówno dla firm, jak i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta (kursy egzaminacyjne i intensywne). To nowoczesna i wygodna dla słuchaczy metoda nauczania. Wystarczą dostęp do internetu i sprawne urządzenie mobilne, a my zajmiemy się resztą. Pomagamy przełamać barierę językową warunkach, które najbardziej ci odpowiadają.

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z wiedzą pedagogiczną. Nauka języków obcych odbywa się przez Skype lub Zoom i bazuje na klasycznej metodyce nauczania języków obcych, kładąc nacisk na praktyczne umiejętności językowe. Stawiamy na rozwój sprawności komunikacyjnej w sytuacjach biznesowych i życiu codziennym.

Dysponujemy możliwością zorganizowania kursu w dowolnym języku. Oferujemy także kurs języka polskiego dla obcokrajowców. Przeprowadzamy audyt kompetencji językowych, dopasowując poziom kształcenia do umiejętności językowych. Zapewniamy solidne podstawy wybranego języka, a osobom o bardziej zaawansowanym stopniu biegłości oferujemy pomoc w doskonaleniu i rozwijaniu umiejętności. Podczas zajęć udostępniamy kursantom materiały, z których można korzystać zarówno w formie elektronicznej, jak i tradycyjnej. Osoby biorące udział w kursie otrzymują pełne wsparcie lektora i zawsze mogą liczyć na wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii.

Rozwiń swój potencjał językowy i przekonaj się, jak skuteczna i przyjemna jest nauka języka obcego
online z AgencjaTłumaczeń.pl.

ZAMÓW TEKSTY
Zapisz się do newslettera!